شماره نظام پزشکی : 110633
برای دیدن نمونه کارهای بیشتر به صفحه اینستاگرام مراجعه کنید
کرج , خیابان دکتر بهشتی ، بعد از زیرگذر ،
جنب هلال احمر ، ساختمان دی ، واحد اول شمالی
برای مشاوره تماس بگیرید
۳۴۴۷۱۲۵۱ ۰۲۶ --- ۶۵۶۲۲۴۲ ۰۹۳۸
ساعات کاری
شنبه تا 4 شنبه: 8.00 - 20.00

ونیر کامپوزیت در کرج

ونیر یا کامپوزیت نوعی ماده در جهت ترمیم کردن دندان ها می باشد . این مواد توسط دندانپزشک زیبایی بر روی دندان قرار می گیرد و طبق ایده آل شما فرم دهی می شود. در اثر این عمل دندان ها سفیدتر و سالم تر به چشم می آیند و از ظاهر زیبایی برخوردار می شوند . ونیر کامپوزیت در یک جلسه قابل انجام می باشد و هزینه کمتری هم نسبت به لمینت دارد . معمولا برای درمان شکستگی دندان و همینطور آسیب های سطحی از این روش استفاده می شود و اگر مشکل دندان حاد باشد نوبت به استفاده از لمینت می رسد .

ونیر، در واقع ترمیمی می باشد که به جهت اصلاح تغییر رنگ دندان ، نا هم ترازی های جزئی در بین دندان ها و لب پریدگی ها و یا ترک ها، مورد استفاده قرار می گیرد . گاهی هم از ونیر برای کم کردن فاصله بین دندان ها و همینطور ترمیم دندان های فرسوده استفاده می شود .

دکتر شیرین قاسمی بهترین متخصص ونیر کامپوزیت در کرج می باشد و اگر بعضی از آسیب هایی که ذکر شده را روی دندان های خود مشاهده می کنید و از شکل و ظاهر آن ناراحت هستید با مراجعه به کلینیک دکتر شیرین قاسمی متخصص دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی در کرج می توانید خدمات خوب و با کیفیتی را روی دندان های خود حس کنید .

مواد ونیر چیست؟

در عملیات ترمیم و زیباسازی دندان ها دو نوع ونیر مورد استفاده قرار می گیرد : پورسلین (سرامیک) و کامپوزیت رزین . ونیرهای پورسلین ، شبیه به موادی هستند که در ناخن مصنوعی استفاده شده است و طراحی آنها طوری می باشد که بر سطح جلویی دندان قرار می گیرند . برای هر دندان به طور جداگانه و مخصوص یک ونیر تهیه می شود که همین سبب بر این می شود که در حد بالایی طبیعی به نظر برسند . ونیر رزین کامپوزیت، به صورت تک لایه می باشد و دندان را در احاطه پوشش خود قرار می دهد .

داشتن لبخندی زیبا باعث ایجاد اعتماد به نفس در شما خواهد شد، این روزها روش های بی خطر زیادی برای مرتب و زیبا کردن دندان ها در بین دندان پزشکان زیبایی رایج است که بهترین آنها کامپوزیت دندان می باشد. استفاده از ونیر کامپوزیت دندان؛ هیچ آسیبی به دندان ها نمی رساند و به علاوه زیبایی و مقاومت دندان هایتان را نیز بالا می برد، در نهایت لبخندی زیبا به شما هدیه خواهد داد.

نحوه پوشش دندان توسط ونیرکامپوزیت چگونه می باشد ؟

بعد از تراشیدن سطح دندان ، نحوه انجام عملیات ترمیم و زیباسازی با ونیرهای پورسلینی به این صورت است که تک تک آنها به صورت سفارشی تهیه و ایجاد می شوند تا به طور کامل مناسب دندان باشند . پس از آنکه تمام ویژگی های مورد پسند بیمار را از لحاظ شکل و فرم و رنگ برخوردار بودد ، بر روی محل مورد نظر متصل می شود .

اما در مورد ونیرهای کامپوزیت رزین، نحوه کار بدین صورت می باشد که دندان ابتدا توسط دندانپزشک کمی تراشیده می شود و بعد ونیرها به دندان متصل می شوند . در این مورد برای محکم کردن لایه ها و همچنین اتصال بهتر مواد بر روی دندان ها از تابش نور کمک گرفته می شود . بعد از اینکه شکل و رنگ نهایی و دلخواه به وجود آمد ، سطح آن مورد صیقل واقع می شود تا ونیر، هر چه بیشتر به شکل طبیعی جلوه کند .

نمونه کار های انجام شده ونیر کامپوزیت

با انتخاب کلینیک و پزشک متخصص در زمینه زیبایی و ترمیم شما به راحتی می توانید رنگ دندان هایتان را به حالت طبیعی تغییر دهید . دکتر شیرین قاسمی متخصص کامپوزیت در کرج می باشد و با مراجعه به کلینیک دندانپزشکی دکتر شیرین قاسمی می توانید تمام خدمات ترمیمی و زیبایی دندان های خود را در بهترین حالت دریافت کنید

چه جاهایی انجام ونیر کامپوزیت گزینه مناسبی می باشد ؟

در از بین بردن فاصله های جزئی بین دندان ها ، ترمیم دندان های شکسته یا ترک خورده ، تغییر رنگ دندان های لک دار یا بدرنگ ، پرشدگی های قابل رویت که از ظاهر زیبایی برخوردار نیستند ، انجام ونیر کامپوزیت می تواند کمک بزرگی به شما بکند تا دندان هایتان از لحاظ شکل و رنگ باب میل شما باشند .

این را همیشه هنگام انجام ونیر کامپوزیت مد نظر داشته باشید که برای نصب ونیر ، حتما دندان ها باید عاری از هرگونه پوسیدگی باشند و اگر پوسیدگی و یا بیماری های لثه در دهان وجود دارد باید قبل از انجام ونیر حتما مورد معالجه قرار بگیرد .

دکتر شیرین قاسمی یکی از بهترین دندانپزشکان زیبایی در کرج می باشند

حرف آخر

انجام امور ترمیمی و زیبایی بر روی دندان ها گاهی ضرورت بالایی پیدا می کند و نیاز می باشد . آنچه که فرد باید هنگام مراجعه جهت انجام دندانپزشکی زیبایی توجه کند این مطلب می باشد که ابتدا حتما به یک متخصص در این حوزه مراجعه کند و دوما با توجه به تشخیص متخصص بهترین روش درمانی زیبایی را انتخاب کند تا نتیجه مطلوب را بگیرد.

اگر به دنبال دندانپزشک متخصص در این حوزه می باشید ، دکتر شیرین قاسمی متخصص ونیر کامپوزیت در کرج می باشند که با سابقه درخشان سالهاست به فعالیت ترمیمی و زیبایی دندان ها به طور تخصصی مشغول می باشند . کلیینیک دکتر شیرین قاسمی در کرج تمامی نیازهای درمانی و زیبایی شما را برای دندان هایتان برطرف می کند. 

فرم آنلاین تماس

جهت دریافت وقت مشاوره یا ویزیت و ارائه طرح درمان خدمات تخصصی دندانپزشکی با ما در تماس باشید.