شماره نظام پزشکی : 110633
برای دیدن نمونه کارهای بیشتر به صفحه اینستاگرام مراجعه کنید
کرج , خیابان دکتر بهشتی ، بعد از زیرگذر ،
جنب هلال احمر ، ساختمان دی ، واحد اول شمالی
برای مشاوره تماس بگیرید
۳۴۴۷۱۲۵۱ ۰۲۶ --- ۶۵۶۲۲۴۲ ۰۹۳۸
ساعات کاری
شنبه تا 4 شنبه: 8.00 - 20.00

لمینت دندان در کرج

اگر شما در کرج یا تهران زندگی مکنید و دندان های شما دچار آسیب هایی از جمله شکستگی، تغییر رنگ ، عدم توازن در بین دندان ها و … شده است بهترین راه حل شما مراجعه به یک متخصص لمینت در کرج است.

وقتی شما دندان هایتان دچار مشکلاتی میشود، در اصطلاح می گویند که شخص از لبخند زیبا بی بهره شده است . نگراه نباشید خانم دکتر شیرین قاسمی، بهترین دکتر زیبایی در کرج و متبهر ترین متخصص لمینت کرج را به شما معرفی میکنیم.

لمینت دندان (Dental laminate) چطور سبب زیبایی لبخند می شود ؟

لمینت دندان (Dental laminate)  ، پوشش و روکش نازکی می باشد که مواد تشکیل دهنده آن از مقاومت بالایی برخوردار است و همرنگ دندان می باشد.

لمینت با هدف زیبایی لبخند و بهبود ظاهر کلی دندان ها طراحی و ایجاد شده است، و روی دندان ها جای گذاری می شود . 

قابل ذکر است که لمینت‌ها به غیر از زیبایی که ایجاد می کنند ، مزایای دیگری نیز را با خود به همراه دارند:

  • افزایش مقاومت و قدرت دندان ها
  •  تصحیح و قرار دادن دندان ها در یک ردیف به طور منظم
  • درخشان‌ و سفیدتر شدن دندان‌ها
  • اصلاح اندازه دندان‌ها

شیوه لمینت کردن بدین صورت است که ، قطعات کوچک لمینت که باب میل فرد طراحی شده است بر روی دندان ها قرار داده می شود و دندان ها در معیار های رنگ و شکل و اندازه به طرز دلخواه و ایده آل فرد تغییر وضعیت می دهند.

اگر به دنبال لبخندی اینستاگرامی هستید و دوست دارید مانند سلبریتی ها زیبا بخندید، بهترین راه برای به دست آوردن دندان های مرتب و بی نفص با استفاده از لمینت دندان می باشد، استفاده از این روش زیبایی دندان برای افرادی که دارای دندانهای خیلی نامرتب و یا نافرم هستند به شدت پیشنهاد می شود.
با توجه به اینکه دندانپزشکان زیبایی برای اجرای لمینت دندان باید دندان هایتان را بتراشند و قالب اختصاصی بگیرند زیباترین دندان هایی که به صورتتان مینشیند نصیبتان خواهد شد و لبخندی بی نقص خواهید داشت.

بعضی از مواردی که استفاده از لمینت دندان موثر واقع می شود

درمان لمینت، برای همه افراد توصیه نمی شود و هیچ گاه نسخه همیشگی در زیباسازی دندان نیست و حتی گاهی سبب بروز مشکلات بیشتری در دندان ها هم می شود . بنابراین لازم است قبل از انجام لمینت حتما به دندانپزشک متخصص مراجعه کنید و بهترین شیوه درمان را نسبت به دندان های خود جویا شوید  . 

در ادامه به بیشترین مواردی که لمینت اثر گذار است اشاره می کنیم :

  • دندان هایی که از مینای کافی و خوبی برخوردار هستند ولی شکل و فرم آنها نیاز به اصلاح دارد
  • افزودن بر طول عمر دندان های طبیعی فرد و همینطور مقاوم کردن آن ها در برابر آسیب ها
  • تغییر رنگ دندان ها به رنگ روشن و در نهایت یکدست و یک رنگ کردن نشان دادن تمامی آنها
  • به وجود آوردن تناسب بین رنگ و حالت صورت ، با شکل و رنگ دندان ها
  • از بین بردن فاصله ایجاد شده بین دندان ها و مرتب نشان دادن آنها در یک ردیف مرتب

دکتر شیرین قاسمی دندانپزشک متخصص لمینت در کرج می باشند، با مراجعه به ایشان می توانید اصلاحات زیادی را در زمینه زیبایی بر روی دندان های خود در قالبی جذاب انجام دهید.

نمونه کار های انجام شده لمینت

با انتخاب کلینیک و پزشک متخصص در زمینه لمینت دندان، شما به راحتی می توانید رنگ و نظم دندان هایتان را  تغییر دهید . دکتر شیرین قاسمی متخصص لمینت در کرج می باشد و با مراجعه به کلینیک دندانپزشکی دکتر شیرین قاسمی می توانید تمام خدمات ترمیمی و زیبایی دندان های خود را در بهترین حالت دریافت کنید

کلام آخر

کلام آخر اینکه شما با استفاده از روش لمینت در جهت ترمیم و زیباسازی دندان های خود می توانید در اصطلاح طرح لبخند خود را به نحو ایده آل و باب میل خود تغییر دهید . لمینت ، با ظاهری طبیعی که دارد ، جذابیت لبخند را در شما مضاعف می کند و در نهایت حس و اعتماد به نفس خوبی را به شما عطا می کند .

اگر به دنبال کلینیک و دکتر متخصص برای لمینت دندان می باشید ، مراجعه به دکتر شیرین قاسمی متخصص لمینت در کرج را به شما پیشنهاد می کنیم . کلینیک دکتر شیرین قاسمی سلامتی و زیبایی را باهم به دندان های شما عطا می کند . دکتر شیرین قاسمی متخصص دندان پزشک زیبایی کرج مشغول به فعالیت و ارائه خدمات هستند .

فرم آنلاین تماس

جهت دریافت وقت مشاوره یا ویزیت و ارائه طرح درمان خدمات تخصصی دندانپزشکی با ما در تماس باشید.