شماره نظام پزشکی : 110633
برای دیدن نمونه کارهای بیشتر به صفحه اینستاگرام مراجعه کنید
کرج , خیابان دکتر بهشتی ، بعد از زیرگذر ،
جنب هلال احمر ، ساختمان دی ، واحد اول شمالی
برای مشاوره تماس بگیرید
۳۴۴۷۱۲۵۱ ۰۲۶ --- ۶۵۶۲۲۴۲ ۰۹۳۸
ساعات کاری
شنبه تا 4 شنبه: 8.00 - 20.00
[custom_breadcrumbs]

لمینت دندان در کرج

اگر شما در کرج یا تهران زندگی مکنید و دندان های شما دچار آسیب هایی از جمله شکستگی، تغییر رنگ ، عدم توازن در بین دندان ها و … شده است بهترین راه حل شما مراجعه به یک متخصص لمینت در کرج است.

وقتی شما دندان هایتان دچار مشکلاتی میشود، در اصطلاح می گویند که شخص از لبخند زیبا بی بهره شده است . نگران نباشید خانم دکتر شیرین قاسمی، بهترین دندانپزشک زیبایی در کرج و متبهر ترین متخصص لمینت کرج را به شما معرفی میکنیم.

لمینت دندان (Dental laminate) چطور سبب زیبایی لبخند می شود ؟

لمینت دندان (Dental laminate)  ، پوشش و روکش نازکی می باشد که مواد تشکیل دهنده آن از مقاومت بالایی برخوردار است و همرنگ دندان می باشد.

لمینت با هدف زیبایی لبخند و بهبود ظاهر کلی دندان ها طراحی و ایجاد شده است، و روی دندان ها جای گذاری می شود . 

قابل ذکر است که لمینت‌ها به غیر از زیبایی که ایجاد می کنند ، مزایای دیگری نیز را با خود به همراه دارند:

  • افزایش مقاومت و قدرت دندان ها
  •  تصحیح و قرار دادن دندان ها در یک ردیف به طور منظم
  • درخشان‌ و سفیدتر شدن دندان‌ها
  • اصلاح اندازه دندان‌ها

شیوه لمینت کردن بدین صورت است که ، قطعات کوچک لمینت که باب میل فرد طراحی شده است بر روی دندان ها قرار داده می شود و دندان ها در معیار های رنگ و شکل و اندازه به طرز دلخواه و ایده آل فرد تغییر وضعیت می دهند.

نمونه کامپوزیت اجرا شده توسط دکتر قاسمی در کرج

اگر به دنبال لبخندی اینستاگرامی هستید و دوست دارید مانند سلبریتی ها زیبا بخندید، بهترین راه برای به دست آوردن دندان های مرتب و بی نفص با استفاده از لمینت دندان می باشد، استفاده از این روش زیبایی دندان برای افرادی که دارای دندانهای خیلی نامرتب و یا نافرم هستند به شدت پیشنهاد می شود.
با توجه به اینکه دندانپزشکان زیبایی برای اجرای لمینت دندان باید دندان هایتان را بتراشند و قالب اختصاصی بگیرند زیباترین دندان هایی که به صورتتان مینشیند نصیبتان خواهد شد و لبخندی بی نقص خواهید داشت.

بعضی از مواردی که استفاده از لمینت دندان موثر واقع می شود

درمان لمینت، برای همه افراد توصیه نمی شود و هیچ گاه نسخه همیشگی در زیباسازی دندان نیست و حتی گاهی سبب بروز مشکلات بیشتری در دندان ها هم می شود . بنابراین لازم است قبل از انجام لمینت حتما به دندانپزشک متخصص مراجعه کنید و بهترین شیوه درمان را نسبت به دندان های خود جویا شوید  . 

در ادامه به بیشترین مواردی که لمینت اثر گذار است اشاره می کنیم :

  • دندان هایی که از مینای کافی و خوبی برخوردار هستند ولی شکل و فرم آنها نیاز به اصلاح دارد؛
  • افزودن بر طول عمر دندان های طبیعی فرد و همینطور مقاوم کردن آن ها در برابر آسیب ها​؛
  • تغییر رنگ دندان ها به رنگ روشن و در نهایت یکدست و یک رنگ کردن نشان دادن تمامی آنها​؛
  • به وجود آوردن تناسب بین رنگ و حالت صورت ، با شکل و رنگ دندان ها​؛
  • از بین بردن فاصله ایجاد شده بین دندان ها و مرتب نشان دادن آنها در یک ردیف مرتب​.

دکتر شیرین قاسمی دندانپزشک متخصص لمینت در کرج می باشند، با مراجعه به ایشان می توانید اصلاحات زیادی را در زمینه زیبایی بر روی دندان های خود در قالبی جذاب انجام دهید.

نمونه کار های انجام شده لمینت

با انتخاب کلینیک و پزشک متخصص در زمینه لمینت دندان، شما به راحتی می توانید رنگ و نظم دندان هایتان را  تغییر دهید . دکتر شیرین قاسمی متخصص لمینت در کرج می باشد و با مراجعه به کلینیک دندانپزشکی دکتر شیرین قاسمی می توانید تمام خدمات ترمیمی و زیبایی دندان های خود را در بهترین حالت دریافت کنید

مراحل لمینت سرامیکی

لمینت دندان روشی بسیار راحت و عالی برای رفع ایرادات ظاهری دندان بوده و حداقل در دو جلسه توسط دندانپزشک انجام می گیرد، که مراحل این کار به این شرح می باشد:

معاینه اولیه و بررسی وضعیت دندان های شما

در اولین جلسه دندانپزشک زیبایی وضعیت دندان های شما را معاینه می کند تا با توجه به پوسیدگی های احتمالی، بیماری های لثه و … برای درمان ایرادات دندان های شما برنامه ریزی نماید. در این مرحله تعداد دندانهای نیازمند لمینت مشخص می شود.

جرم گیری و پاک سازی پلاک های دندان

در این مرحله برنامه ریزی های لازم انجام شده و شما از هزینه و مدت زمان درمان باخبر شده اید، و به عنوان استارت کارهای لمینت، دندان های شما از پلاک و جرم پاکسازی می شود.

تراش دندان و آماده سازی دندان برای قرار گرفتن قالب

در این مرحله بخش هایی از مینای دندان به اندازه ای که بتواند لمینت دندان را در رویش قرار داد تراش داده می شود. روکش های متناسب و هماهنگ با دندان شما در آزمایشگاه دندانپزشکی طراحی و ساخته می شود. معمولا این مرحله زمان بر است و بیمار از روکش های موقت تا آماده شدن قالب دندان هایش استفاده می کند.

چسباندن پوشش لمینت به دندان ها

پس از آماده شدن روکش دندان ها، پزشک لمینت را روی دندان ها قرار می دهد، که این مرحله یکی از حساس ترین مراحل لمینت دندان می باشد، زیرا این قرار گیری روکش ها باید به صورت دقیق انجام شود تا بین خط لثه و روکش لمینت فاصله ایجاد نشود. وجود فاصله بین روکش و خط لثه در مراحل بعدی با تجمع باکتری ها باعث بیماری های لثه و شکستن روکش های سرامیکی می شود.

جلسات کنترل

پزشک بعد از اتمام مراحل گفته شده به شما راه های مراقبت از لمینت دندان را آموزش میدهد، اما ممکن است نیاز باشد باز پزشک روکش های شما را بررسی نماید. در حالت کلی بعد از روکش دندان ها برای مراقبت و افزایش طول عمر لمینت باید به خوبی از آنها مراقبت نمایید.

لمینت یعنی لبخندی زیبا

لمینت دندان در چند جلسه انجام میشود؟

اولا باید توجه نمایید که درمان لمینت یک درمان برگشت پذیر نیست و شما دیگر دندان های قبلی خود را نمی توانید داشته باشید، از طرفی طول درمان و تعداد جلسات با توجه به نوع مینای دندان و نوع سیستم لمینت سرامیکی فرق می کند، از این رو دوره درمان در افراد مختلف با توجه به سیستم مورد استفاده ممکن است فرق نماید. اما معمولا در یک الی سه جلسه و به مدت حداکثر سی روز زمان می برد. بنابراین این زمان و تعداد جلسات توسط دندانپزشک زیبایی و متناسب با موارد گفته شده تعیین می شود.

نمونه لمینت اجرا شده توسط دکتر قاسمی نمونه لمینت اجرا شده توسط دکتر قاسمی

طول عمر لمینت دندان

تمام خدمات زیبایی دندان طول عمر مفیدی دارند و پس از طی زمان مورد نظر، باید نسبت به تعویض خدمات اقدام نمود. طول عمر مفید در مورد لمینت دندان حدودا 10 الی 20 سال می باشد، این مقدار در برابر ماندگاری کامپوزیت دندان تقریبا دو برابر است. استفاده از نخ دندان، مسواک و معاینه دوبار در سال و همچنین پرهیز از خوردن و جویدن مواد غذایی سخت می تواند در طول عمر لمینت دندان تاثیر خوبی داشته باشد. در مواقعی که حس میکنید روکش شما دچار مشکل شده است سریع به دندانپزشک مراجعه نمایید و مشکل را رفع کنید تا از بروز ایرادات بیشتر جلوگیری نمایید. تمام این موارد در کنار هم باعث می شوند روکش دندان شما حداکثر عمر مفید خود را داشته باشد.

دکتر شیرین قاسمی یکی از بهترین دندانپزشکان زیبایی در کرج می باشند

هزینه لمینت سرامیکی

هزینه ی لمینت دندان نیز مانند سایر خدمات درمانی زیبایی به عوامل مختلفی بستگی دارد، از این رو بر اساس شرایط مختلف ممکن است هزینه فرق نماید. مواردی مانند، تعداد دندان های نیازمند لمینت، شرایط دندان های شما قبل از لمینت و نیازهای ترمیمی دندان شما، کیفیت روکشی که انتخاب می کنید و کیفیت کار لابراتور در هزینه ی نهایی خدمات درمانی زیبایی دندان های شما تاثیر دارد. به همین جهت شما بر اساس نوع لمینت و ضخامت آن قیمت های مختلفی را باید در نظر بگیرید، که معمولا این قیمت ها بر اساس قیمت یک واحد لمینت به شما توسط مرکز دندانپزشکی زیبایی مورد نظرتان ارائه می شود و شما بر اساس تعداد دندان های نیازمند لمینت باید برآورد هزینه نمایید.

کلام آخر

کلام آخر اینکه شما با استفاده از روش لمینت در جهت ترمیم و زیباسازی دندان های خود می توانید در اصطلاح طرح لبخند خود را به نحو ایده آل و باب میل خود تغییر دهید . لمینت ، با ظاهری طبیعی که دارد ، جذابیت لبخند را در شما مضاعف می کند و در نهایت حس و اعتماد به نفس خوبی را به شما عطا می کند .

اگر به دنبال کلینیک و دکتر متخصص برای لمینت دندان می باشید ، مراجعه به دکتر شیرین قاسمی متخصص لمینت در کرج را به شما پیشنهاد می کنیم . کلینیک دکتر شیرین قاسمی سلامتی و زیبایی را باهم به دندان های شما عطا می کند . دکتر شیرین قاسمی متخصص دندان پزشک زیبایی کرج مشغول به فعالیت و ارائه خدمات هستند .

فرم آنلاین تماس

جهت دریافت وقت مشاوره یا ویزیت و ارائه طرح درمان خدمات تخصصی دندانپزشکی با ما در تماس باشید.

"(اجباری*)" indicates required fields